Üyelik Sözleşmesi

 1. Üye, kayıt esnasında VbasicMaster.com'a verdiği bilgilerin doğruluğunu onaylar ve bu bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucu peşinen kabul eder.
 2. Üye, VbasicMaster.com tarafından kendisine verilen kullanıcı adı ve şifrenin kullanımından doğacak hertürlü sorumluluğu taşır.
 3. VbasicMaster.com da yer alan her türlü bilginin kullanımından doğabilecek maddi ve manevi zararlardan VbasicMaster.com sorumlu tutulamaz. Üye, bu bilgiyi kullanmakla bunu peşinen kabul eder.
 4. Üye, VbasicMaster.com bünyesinde ideolojik, dini, siyasi konularda propaganda yapamaz.
 5. Üye, VbasicMaster.com'un sunmuş olduğu hizmetleri, özlük haklarına saldırıda bulunacak, kişilere, kurumlara veya VbasicMaster.com'a hakaret içerecek şekilde kullanamaz.
 6. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, hırsızlığa büyük cezalar vermektedir.
  Lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatli okuyun.
 7. VbasicMaster.com ücretsiz hizmet verdiği için site içeriği (yazılar, kodlar, forum, yorumlar) üzerinde herhangi bir TELİF HAKKINA SAHİP DEĞİLDİR. VbasicMaster.com sadece üyelerinden gelen döküman, yazı, kod, yorum vs yazılı bilginin aktarımını yapar.
 8. VbasicMaster.com'da yayınlanan dökümanların sorumluluğu sadece dökümanı yazan üyeye aittir. VbasicMaster.com üyelerin eklediği yazı ve kodlardan SORUMLU TUTULAMAZ. Üyenin yolladığı başkasına ait dökümanı kendisinin gibi göstermesi durumunda; bütün sorumluluk üyenindir. VbasicMaster.com üye tarafından site veritabanına eklenen yazılı metnin üye tarafından hazırlandığını varsayar ve üyenin yazdığı yazıdan dolayı çıkabilecek hiçbir olaydan sorumluluk kabul etmez.
 9. Başka bir kaynaktan izinsiz alınarak kopya yazı eklenmesi ve kopya işleminin yazının gerçek sahibi tarafından farkedilmesi durumunda, kopya yazı ekleyen üyenin kişisel bilgileri, yazı ekleme anındaki IP bilgileri, yasal işlemler için, ilgili mercilere iletilir.
 10. VbasicMaster.com'da yayınlanan dökümanlar haber verilmeksizin ve sebep belirtilmeksizin kaldırılabilir ve/veya içerikleri kısmen veya tamamen değiştirilebilir.
 11. VbasicMaster.com'a gönderilen dökümanın VbasicMaster.com'da yayınlanıp yayınlanmaması konusunda tek yetkili VbasicMaster.com'dur
 12. VbasicMaster.com'a gönderilen dökümanın ne zaman, nasıl, hangi formatta ve ne kadar süre ile yayınlanacağına VbasicMaster.com karar verir.
 13. VbasicMaster.com herhangi bir anda kopya yazı ekleyen üyenin üyeliğini iptal etme, hizmetine son verme hakkına sahiptir.
 14. VbasicMaster.com fikir ve sanat ürünleri telif hakkına saygı duyar.
 15. Üye VbasicMaster.com'a kaydını tamamlayarak yukarıda bahsi geçen kuralların hepsini peşinen kabul eder ve bu kurallara uymak zorundadir.